Redd'in yeni albümü "Mükemmel Boşluk"un ilk şarkısı "Aşk Virüs"

Redd uzun süredir beklenen "Mükemmel Boşluk" albümünün ilk videosunu "Aşk Virüs" şarkısınına çekti. Doğan Duru, Güneş Duru ve Berke Özgümüş'ten oluşan Redd'in 4 Mart'ta Pasaj Müzik etiketiyle yayınlayacağı albümde 12 şarkı yer alıyor.

İstanbul, Yenibosna'da 40 kişilik, kalabalık bir prodüksiyon ekibiyle çekilen Aşk Virüs'ün yönetmenliğini Cemil Ağacıkoğlu, görüntü yönetmenliğini ise Gökhan Atılmış yaptı. Videoda grup elemanlarına ünlü Alman model Lena Marie Petersen eşlik etti.

Redd'in yeni albümü "Mükemmel Boşluk"

Redd’in uzun süredir beklenen "Mükemmel Boşluk" albümünü 4 Mart'ta Pasaj Müzik etiketiyle çıkıyor. Doğan Duru, Güneş Duru ve Berke Özgümüş’ten oluşan Redd 6. Stüdyo albümü Mükemmel Boşluk’ta 12 şarkı yer alıyor.

Grup Mükemmel Boşluk albümünü "Dışarıdaki dünyanın fenalıklarından uzak, kendi iç dünyalarımız sorgulayarak, kendi isteklerimiz doğrultusunda, daha etkin olabildiğimiz alanlar yaratarak değiştirebileceğiz belki de bu mevcut durumu. İçimizdeki dünyayı dinleyerek, derinlerdeki mükemmel boşluğa ulaşmak dışarıdaki kirliliği temizleyecek. Ve birimizin yarattığı içsel boşluklar diğerlerine eklenerek büyüyecek, genişleyerek dış dünyanın yükselen kötülük duvarlarını yıkacak sonunda." şeklinde tanımlıyor.

Miksleri Mert Medeni, Masteringleri ise Grammy ödüllü Evren Göknar tarafından yapılan Mükemmel Boşluk iki yıl süren titiz bir çalışmanın ürünü.